sobota, apríla 08, 2006

Jedno prihlásenie na skupinu blogov

Na tomto blogu síce nie je možné mať témy, ale na druhej strane je možné tu mať na jedno prihlásenie niekoľko blogov, ku ktorým sa stály návštevník dostane cez profil blogera. Tým by sa vyriešilo zaraďovanie jednotlivých príspevkov do kategórií, a preto by boli prístupné podľa témy a zároveň by sa vytváral archív podľa dátumu vytvorenia príspevku.

Veľké blogovanie a zakladanie si vlastných blogov by som skôr odporúčala dať na jeden portál, ku ktorému by bol pridaný blog (prisľúbená pomoc by tu bola). Len stačí vyriešiť otázku, čo tým blogovaním chceme dosiahnuť. Či len informovanie sa navzájom, alebo sa prezentovať aj verejnosti na rôznych iných blogoch.

Teraz, keď kliknete na profil, tak uvidíte niekoľko blogov - akože kategórií, tak si stačí už len vybrať. Tento hlavný blog bude obsahovať info o blogovaní a o akciách SSK-BA. Ostatné blogy budú pre zatiaľ len ukážkou... ...závisí len od vás, či si vyrobíte vlastný blog, alebo sa vytvorí veľmi malá skupina redaktorov, ktorí budú pridávať vaše príspevky na jednotlivé blogy :)

Ak už teraz nejaký ten príspevok máte, ale ešte si netrúfate sami na blog, tak mi ho pošlite na e-mail, a pridám ho do vami zadanej kategórie, resp. blogu - môže ísť aj o úplne nový názov blogu :)

Našťastie blog je niečo ako denníček, tak je to napísané, ako ma veci práve napadli... ...preto nie je dôležité sa v reakciách pozastavovať nad štylistickými alebo tématicky nesúrodými vetami - jedine, že by sa obsah ozaj nedal pochopiť :) ...v prípade gramatických chýb mi radšej pošlite e-mail - môžte si svoju slovenčinu overiť na www.slex.sk :)

JJ